PA2 PA2 Läderballerinor med elegant gyllene Millany-dekoration

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar eleganta guld PA2 balettlägenheter som kommer att vara ett perfekt komplement till din garderob. Tillverkade av högkvalitativt naturligt läder, ger de inte bara estetik, utan också komfort. Modellen är slip-on, vilket gör att sätta dem på ett rent nöje.

Den spetsiga tån tillför chic och elegans, och den lilla, platta hälen på 2,5 cm gör dem perfekta för långa dagar fulla av promenader. På framsidan av ballerinorna finns en vacker dekoration gjord av imiterade kristaller och spegelkulor, som attraherar ögat och ger skorna en unik karaktär.

Insidan av skorna är fodrad med naturligt läder, vilket gör dem extremt mjuka och bekväma, vilket säkerställer komfort vid varje steg. PA2-balettlägenheter kombinerar elegans med vardagskomfort, och deras universella gyllene färg gör att de matchar många stilar.

Vi rekommenderar att du använder storlekstabellen för att välja den perfekta storleken. Återupptäck glädjen i att bära eleganta balettkläder som hjälper dig att framhäva din unika stil!

  • Uppvärmning: Brist
  • Typ av häl: Platt
  • Schakthöjd: 6 cm
  • Samling: KeeShoes
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Klack / plattformshöjd: 2.5
  • Ytterligare egenskaper: strålar , metallisk
  • Färg: gyllene
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|