SHELOVET Lackläderflickstövlar på Shelovet-plattformen svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Lackläderflickstövlar på Shelovet-plattformen svart
Upptäck elegans och komfort med flickstövlar i lackläder på Shelovet-plattformen i svart. Dessa snygga ankelboots, gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet, kombinerar klassisk design med en modern accent. Tack vare sin fulla tå och inbyggda, mjuka häl, garanterar de komfort att bära varje dag och under ceremoniella tillfällen.
Klackhöjden, som sträcker sig från 0 cm till 3 cm, gör dem perfekta för unga fashionistas som vill lägga till lite elegans till sin styling och samtidigt njuta av rörelsefrihet. En innersula gjord av en skofilt ger inte bara värme, utan också komfort, vilket gör dem till ett utmärkt val för höst och vinter.
Plastsulan med slitbana ger bra grepp, vilket är särskilt viktigt under kallare dagar. Tack vare användningen av textilmaterial inuti kommer den unga användarens fötter att andas, och konstruktionen av stövlarna kommer att göra dem stabila och bekväma.
Shelovet ankelboots är det perfekta valet för varje tjej som vill se moderiktig ut och känna sig bekväm, oavsett tillfälle. Oavsett om du ska shoppa till vardags eller på en familjefest kommer dessa snygga skor säkert att dra till sig uppmärksamhet. Förbättra ditt barns garderob med denna unika modell som kombinerar elegans och praktisk!
- Producent: SHELOVET
- Relaterade kategorier: Barn > För barn > Stövlar > Skor SHELOVET
- Typ av häl: utan häl
- Uppvärmning: sko filt
- Färg: svart
Tack för att du lägger till din kommentar.