Yes Mile Yes Mile Lackerade stövlar i Spitz svart

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar unika spetsiga ankelboots från märket Yes Mile, som gläds med elegans och stil. Dessa svarta lackskor kommer att vara ett perfekt komplement till alla kvällskläder, perfekta för fester och fester.

Stövlarna är gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet och kännetecknas av en uppbyggd, förstyvad häl och en elegant, slät sula av syntetiskt material. Dragkedjan gör det extremt bekvämt att ta på och av skorna. Den 9,5 cm höga blockhälen framhäver figuren perfekt och tillför självförtroende.

Tack vare isoleringen är stövlarna perfekta för höst- och vinterdagar. Deras övre höjd är 11-12 cm och den övre bredden är 22 cm, vilket säkerställer bärkomfort. Dessutom gör den eleganta, glänsande finishen dem till ett utmärkt val för kvinnor som vill sticka ut från mängden.

Yes Mile ankelboots är en kombination av elegans och mode, vilket säkerligen kommer att vara ett utmärkt val för varje fashionista. Vänta inte och unna dig lite lyx med dessa unika skor!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: spets
  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Innersula: Övrig
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: posta
  • Axelbredd: 22
  • Fetma: G.
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 9.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset
  • Schakthöjd: 11-12 cm

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|