SHELOVET SHELOVET Lackerade galoscher svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: SHELOVET Lackerade galoscher svart
**HYLLA Lackade Wellington Boots Svarta**
Gör dig redo för regniga dagar med stil med patenterade regnstövlar från SHELOVET! Dessa eleganta, svarta gummistövlar kombinerar funktionalitet med ett moderiktigt utseende, vilket gör dem till ett idealiskt val för dagligt bruk och under svåra väderförhållanden. Tillverkade av högkvalitativt gummi, ger de utmärkt vattentäthet och skyddar dina fötter från fukt.
Tack vare dragsnörena på sidorna, passar gummistövlarna perfekt till foten, vilket garanterar komfort och stabilitet under varje steg. En rund tå och en mjuk, inbyggd häl ökar dessutom skons komfort och estetik. Gummisulan, 2,5 cm hög, garanterar bra grepp, vilket är oerhört viktigt under regniga dagar.
Den avslappnade stilen på gummistövlarna gör att de matchar perfekt med olika stilar, från byxor till klänningar, vilket ger dem en unik karaktär. Perfekt som en del av en vardagsoutfit, de kommer att fungera inte bara under höst/vintersäsongen, utan även under lösare, oförutsägbara vårdagar.
Kort sagt, SHELOVET Lackade Wellington-stövlar är ett måste för varje fashionabel kvinna som värdesätter både komfort och elegans. Lägg till denna unika modell i din garderob och njut av en moderiktig look, oavsett väder!
- Producent: SHELOVET
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Gummistövlar > Skor SHELOVET
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: gummi
- Innersula: Tyg
- Yttre material: Gummi
- Näsan: Runda
- Uppvärmning: Nej
- Axelbredd: 22
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Höjd: för fotleden
- Schakthöjd: 15
- Klack / plattformshöjd: 2.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
- Typ av häl: platt
Tack för att du har lagt till en kommentar.