Yes Mile Yes Mile Lackade pumpar svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Yes Mile svarta pumps är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter elegans och komfort. De är gjorda av ekologiskt läder och ser extremt snygga ut, och deras lackerade finish ger elegans och klass.

Dessa dampumpar kännetecknas av en mandeltå, vilket gör dem inte bara moderiktiga utan också optiskt förlänger benen. Den 8 cm höga stiletthälen säkerställer en elegant look och självförtroende i alla situationer. Denna modell är slip-on vilket gör dem lättare att ta av och på, vilket gör dem till ett praktiskt inslag i garderoben.

Insidan av pumparna är färdig med naturligt läder, vilket garanterar komfort även under långa timmar. Svart färg är en klassiker som passar många stilar, både formell och avslappnad.

Välj Yes Mile pumps och lägg till en unik stil och komfort till din skokollektion som du kommer att uppskatta varje dag!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på
  • Innersula: Naturläder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: Mandel
  • Typ av häl: Stift
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 8.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|