PA2 PA2 Lackade läderskor med grå Delaver-dekoration
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: PA2 Lackade läderskor med grå Delaver-dekoration
Upptäck elegans och unik stil med släta lackskor med dekoration från märket PA2 Delaver. Dessa vackra, gråa damskor är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter klassiska och samtidigt moderna modeaccenter. Tillverkade av högkvalitativt naturligt läder, de garanterar användarkomfort tack vare den mjuka insatsen och gedigna utförande.
Skorna har mandelformade tår och en 5,5 cm ovandel, vilket gör att de sitter perfekt på foten. En bred 6 cm hög stolpe säkerställer stabilitet och komfort under användning. Dessutom ger en subtil dekoration med cubic zirconias på framsidan av skorna och en slits dem en unik karaktär.
Skorna tillhör kategorin "damskor" och deras klassiska grå färg i kombination med en svart sula gör dem till ett perfekt komplement till både avslappnade och mer eleganta stilar. Tack vare sin universella design kan de bäras för olika tillfällen, från arbete till utekvällar.
Kom ihåg att följa storlekstabellen när du väljer din storlek, eftersom numreringen är överdriven, vilket betyder att du bör överväga att köpa en mindre storlek. Skorna är slip-on vilket ökar deras funktionalitet ytterligare.
Missa inte möjligheten att berika din garderob med denna snygga modell och kolla in andra tillgängliga skokollektioner! Tillverkarens originalförpackning i form av en elegant ask gör dem också till en bra presentidé.
- Uppvärmning: Brist
- Typ av häl: Posta
- Schakthöjd: 5,5 cm
- Samling: KeeShoes
- Färg på sulan: svart
- Innersula: naturläder
- Yttre material: naturläder
- Modell: Lackade släta läderskor med ornament
- Fetma: G.
- Klack / plattformshöjd: 6
- Lås: annan , glida på
- Ytterligare egenskaper: strass
- Färg: grå
- Näsan: runda
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.