Goodin Goodin Lackade Chelsea stövlar svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar svarta Chelsea-stövlar i patent från tillverkaren Goodin, perfekta för kvinnor som värdesätter stil och komfort. Dessa eleganta ankelboots passar perfekt in i alla avslappnade och klassiska utseenden och blir en oumbärlig del av din höst-vintergarderob.

Chelsea-kängorna är gjorda av högkvalitativt läderimitation och lockar uppmärksamhet med sin lackerade finish, som tillför stil och elegans. Den runda tån och den inbyggda, styva hälen säkerställer komfort och stabilitet, vilket gör dem till ett idealiskt val för dagligt bruk.

Den platta 3,5 cm höga hälen är bekväm och gör Chelsea-stövlarna till en perfekt lösning för långa promenader eller gå ut med vänner. Den övre höjden på 11-12 cm gör att stövlarna effektivt skyddar anklarna mot kyla och den invändiga isoleringen säkerställer komfort även kallare dagar.

Dessa Chelsea-stövlar har en syntetisk sula med en slät finish, vilket garanterar bra grepp och hållbarhet. Tack vare slip-on-fästet går det snabbt och enkelt att ta på och av skorna.

Dessa svarta Chelsea-stövlar i patent från Goodin kommer att vara ett perfekt komplement till alla stylingar, inte bara för vardagsbruk utan även för mer formella tillfällen. Förpackade i tillverkarens originalkartong är de också en bra presentidé till en älskad. Välj elegans och komfort för alla tillfällen med Goodin Chelsea boots!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: platt häl
  • Axelbredd: 24
  • Klack / plattformshöjd: 3.5
  • Lås: annan , glida på
  • Schakthöjd: 11-12 cm
  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Innersula: Övrig
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|