SHELOVET Kvinnors Shelovet mocka herrar med utsmyckning svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Kvinnors Shelovet mocka herrar med utsmyckning svart
Upptäck elegans och komfort i Shelovet mockaherrar för kvinnor, som kombinerar klassisk stil och moderna accenter. Dessa svarta skor, perfekta för dagligt bruk och för speciella tillfällen, utmärks inte bara av sin unika design, utan också av en innovativ kombination av material.
Tillverkad av ekologisk mocka, ser herrarna extremt snygga ut, och deras mjuka, stängda häl garanterar komfort hela dagen. Den runda tån tillför elegans, och känsliga strass är en subtil dekoration som ger skorna en unik karaktär.
Plastsulan med slitbana garanterar bra grepp, och innersulan av naturläder gör att dina fötter känns bekväma även vid lång användning. Dessutom gör den slip-on stängning stilen att ta på och av skorna snabbt och enkelt.
Shelovet Lords är ett idealiskt förslag för kvinnor som värdesätter kombinationen av elegans och vardagskomfort. Låt dessa unika skor följa med dig under de kommande vår-/sommarsäsongerna, vilket ger elegans och klass till varje styling. Förpackade i en originalkartong blir de också en bra presentidé. Välj Shelovet-herrar och unna dig lite lyx varje dag!
- Producent: SHELOVET
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor SHELOVET
- Typ av häl: utan häl
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: naturläder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Näsan: runda
- Klack / plattformshöjd: 3
- Lås: annan , glida på
- Ytterligare egenskaper: strålar
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.