PA1 PA1 Juss Silver loafers dam silver-

Produkten är inte tillgänglig ;(

Juss Silver dammockasiner i silver är kvintessensen av elegans och komfort. Det klassiska snittet med en iögonfallande silverdekoration kommer säkerligen att locka uppmärksamhet och lägga till elegans till varje styling. Dessa formiga skor är perfekta för både vardagliga och mer formella situationer.

Mockasinerna är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder, vilket gör dem inte bara visuellt attraktiva, utan också miljövänliga. Ett mjukt inre inlägg med en kudde säkerställer komfort och rätt passform, så att du kan spendera hela dagen i dem utan att känna dig trött.

Mockasinerna har en platt klack på 1,0 cm och en mandeltå vilket gör dem extremt bekväma och stabila. Den syntetiska sulan garanterar hållbarhet och dämpar väl varje steg. Dessa släta metalliska skor är perfekta för många tillfällen - oavsett om det är jobb eller att umgås med vänner.

Säkerställ stil och komfort med Juss Silver loafers. Varje älskare av eleganta skor borde ha dem i sin garderob! Tillverkarens originalförpackning och perfekta utförande gör att dessa skor kommer att möta förväntningarna hos även de mest krävande kvinnorna.

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: silver-
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: mandel
  • Ytterligare egenskaper: metallisk
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Klack / plattformshöjd: 1.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på

Tack för att du lägger till din kommentar.

|