PA1 PA1 Carla Black dam loafers svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: PA1 Carla Black dam loafers svart
Carla Black dammockasiner är det perfekta valet för kvinnor som söker både elegans och komfort. Dessa svarta loafers är gjorda av miljövänlig mocka och fångar ögat med sin minimalistiska design och snygga fyrkantiga tå. En ytterligare fördel är en dekorativ kedja som ger dem en unik karaktär.
PA1 mockasiner kombinerar estetik och komfort. Tack vare den mjuka vadderade innersulan blir varje ögonblick som spenderas i dessa skor ett rent nöje, vilket gör dem perfekta för både vardagsutflykter och eleganta tillfällen. En platt 1 cm hög klack säkerställer stabilitet, och den syntetiska sulan möjliggör långvarigt slitage under olika förhållanden.
Oavsett om du planerar en promenad runt staden, ett möte med vänner eller ett formellt evenemang, kommer Carla Black loafers perfekt att komplettera din garderob. Finns i originalförpackning, de är en bra presentidé till dig själv eller någon du älskar. Välj komfort och stil med PA1 mockasiner!
- Producent: PA1
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor PA1
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Näsan: fyrkant
- Klack / plattformshöjd: 1.0
- Ytterligare egenskaper: kedja
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.