Joma JOMA TR-8 2517 Löpskor blå

Produkten är inte tillgänglig ;(

Här är Joma TR-8 2517 löparskor i blå-ett idealiskt val för entusiaster av fältkörningar som inte bara värderar komfort, utan också hög prestanda. TR-8-modellen är en kombination av modern teknik och en tankeväckande design som gör varje kilometer till ett nöje.

Den övre delen av skon är tillverkad av andningsbara VTS -nät, vilket säkerställer utmärkt ventilation och underhåll av den optimala fottemperaturen även under intensiv träning. Användningen av Sportech och Thermo -Towering Thermocoste Protection System för skydd ökar ytterligare användningen av användningen och skyddar foten mot skador.

Mittskumsulens flugreaktiva garanterar utmärkt dämpning och elasticitet, vilket är avgörande när man kör på längre avstånd (från 30 till 50 km). Gummisulan av hållbarhet har utformats för hårda ytor, vilket säkerställer vidhäftning och hållbarhet, vilket gör att skorna fungerar bra på medium svåra rutter.

TR-8-modellen har en droppe på 7 mm och väger endast 304 gram, vilket gör det till ett lätt och dynamiskt val för löpare som föredrar en snabb takt under 4 minuter per kilometer. Med löpare i åtanke tog tillverkaren också hand om ytterligare förstärkning av Czuba, vilket ökar hållbarheten och komforten att bära.

Joma TR-8 2517 skor är ett bra val för män som letar efter högkvalitativa premiumskor. Detta är det perfekta paret för tävlingar och intensiv fältträning. Satsa på beprövade lösningar från Joma och upptäck det verkliga nöjet att springa!

  • Ytterligare egenskaper: förstärkning av toppen
  • Producentkod: BM219843
  • Färg: blå
  • Fläckfärg: mångfärgad
  • Modell: JOMA TR-8 2517 Löpskor
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: syntetisk

Tack för att du lägger till din kommentar.

|