Marquiz Marquiz Jazzskor svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Marquiz Jazzskor svart
Svarta jazzskor från tillverkaren Marquiz är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter elegans i kombination med komfort. Dessa snygga skor, gjorda av högkvalitativa material, ser extremt imponerande ut tack vare den subtila dekorationen med strass, vilket ger dem elegans.
Den svarta färgen gör att skorna lätt matchar en mängd olika stilar – både vardagliga och mer formell. Klackhöjden på 3 cm säkerställer optimal bärkomfort och tillför samtidigt lite kvinnligt självförtroende.
En innersula gjord av ett annat material garanterar nöje att använda, och avsaknaden av ett distinkt mönster gör dem extremt universella. Jazzskor är ett perfekt val för hösten och våren, som säkert kommer att bli en av favoritdelarna i varje fashionabel kvinnas garderob. Välj Marquiz och njut av stil och komfort varje dag!
- Producent: Marquiz
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor Marquiz
- Färg: svart
- Yttre material: Övrig
- Ytterligare egenskaper: strålar
- Innersula: Övrig
- Dominant mönster: utan mönster
- Klack / plattformshöjd: 3.0
Tack för att du lägger till din kommentar.