Big Star Isolerade snökängor i mocka på The Big Star Platform OO274A213 Svart

88,35

Big Star OO274A213 Isolerade snöstövlar i mocka i svart är ett perfekt val för alla kvinnor som letar efter en kombination av stil, komfort och funktionalitet under kallare dagar. Tillverkade av högkvalitativ naturlig mocka, dessa snökängor ser inte bara eleganta ut, utan skyddar också effektivt mot vinterkylan.

Det varma pälsfodret säkerställer en trevlig upplevelse även under de kallaste dagarna, så att du fritt kan njuta av vinterpromenader. Den 7 cm höga gummisulan garanterar utmärkt grepp och skydd mot fukt, så snökängor kommer att fungera bra både på regniga höstdagar och under vinterns snöstormar.

OO274A213-modellen kännetecknas av en hög ovandel (12,5 cm) och bredd (13,5 cm), vilket gör att den passar perfekt till benet samtidigt som den säkerställer full komfort vid användning. En ytterligare fördel är tillverkarens originalförpackning och en snygg, enhetlig svart färg som lätt passar in i vilken vinterstyling som helst.

Snösängorna är slip-on vilket gör dem extremt bekväma att ta av och på. Vi rekommenderar att du följer storlekstabellen när du väljer lämplig modell. Big Star OO274A213 är det perfekta valet för kvinnor som uppskattar kombinationen av mode och vardagskomfort!

  • Plattform/sula (cm): 7
  • Axelhöjd (cm): 12,5
  • Axelbredd (cm): 13,5
  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Producentkod: OO274A213
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: naturskinnsskinn
  • Modell: Isolerade snökängor i mocka på en plattform
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: hög
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på

Tack för att du lägger till din kommentar.

|