KOMODO KOMODO Herrskor mockasiner 876 sommar marinblå
- Försändelsen kommer att skickas inom 10 - 13 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: KOMODO Herrskor mockasiner 876 sommar marinblå
Produkten vi måste presentera är mockasiner för män från KOMODO, modell 876, marinblå. Dessa är eleganta, snygga skor som är nödvändiga för den eleganta mannen under de varmare månaderna. De kan med framgång kombineras med lättare byxor, till exempel linne.
Dessa mockasiner är helt gjorda av naturligt läder - både det yttre lagret av skon och innersulan är gjorda av läder. Denna design säkerställer perfekt luftcirkulation, vilket är nödvändigt under varmare dagar. Den höga kvaliteten på skorna garanterar att foten inte överhettas.
Skorna har en rund tå, en slip-on-fäste och är gjorda med limningsteknik. Sulan är gjord av högkvalitativt syntetmaterial vilket gör mockasinerna lätta och bekväma i vardagsbruk.
Skorna är helt bevarade, så de kommer att se ut som nya under lång tid. Produkten levereras i tillverkarens originalförpackning.
Mockasiner finns i KeeShoes-kollektionen. Tillverkarens kod är BM104470. Mockasinernas mått bestäms av bredden G. Skorna är utan mönster, vilket gör dem till ett universellt garderobsplagg.
Skorna är designade för sommarsäsongen och färgen är marinblå. Denna färg gör dem till ett perfekt komplement till många stilar.
- Producent: KOMODO
- Relaterade kategorier: Män > Herr > Mockasiner > Stövlar KOMODO
- Innersula: naturläder
- Näsan: runda
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Yttre material: naturläder
- Fetma: G.
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
- Färg: blå
- Nyans: Marin
- Producentkod: BM104470
Tack för att du lägger till din kommentar.