Olivier Olivier Herrskor med snörning i läder, mocka 309GT, svart
- Försändelsen kommer att skickas inom 10 - 13 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: Olivier Herrskor med snörning i läder, mocka 309GT, svart
Olivier Herrskor 309GT i svart med snörning i mocka är den perfekta lösningen för män som vill kombinera komfort med elegans i vardagsstyling. Dessa klassiska skor är gjorda av högsta kvalitet naturligt läder, vilket garanterar inte bara hållbarhet, utan också en perfekt passform till foten.
Den praktiska spetsfästningen möjliggör exakt justering, vilket säkerställer stabilitet under bärandet. Den runda tån och gummisulan med slitbana säkerställer dessutom komfort och bra grepp på olika underlag. Diskreta sömmar och en subtil Olivier-märkeaccent ger skorna en unik och stilren karaktär.
Dessa läderskor är ett perfekt val för alla vardagliga tillfällen, de kommer att fungera bra både på jobbet och under möten med vänner. Innersulan gjord av naturligt läder säkerställer komforten för dina fötter, vilket gör långvarigt bärande till en utmaning.
Olivier 309GT är ett måste i garderoben för varje man som uppskattar kombinationen av funktionalitet och klassisk design. Missa inte det här tillfället att uppgradera din garderob med dessa unika skor som kommer att hålla jämna steg med ditt liv på resande fot!
- Producent: Olivier
- Relaterade kategorier: Män > Herr > Skor > Stövlar Olivier
- Innersula: naturläder
- Näsan: runda
- Producentkod: BM202553
- Färg: svart
- Yttre material: naturläder
- Modell: Skinnskor för män
- Fetma: G.
- Lås: snörda
Tack för att du lägger till din kommentar.