Marquiz Marquiz Grå lättvikts espadrillor

Produkten är inte tillgänglig ;(

Marquiz espadrillor i en elegant grå färg är ett perfekt val för moderna kvinnor som värdesätter stil och komfort. Dessa lätta skor är gjorda av ekologiskt läder och är slitstarka och lätta att ta hand om. Den runda tån och slip-on stängningen gör dem extremt bekväma att ta på och bära, vilket gör dem perfekta för dagligt bruk.

Insidan av espadrillorna med tyg kommer att säkerställa en känsla av fräschör och komfort även vid lång användning. Dessutom säkerställer en låg 2 cm hög plattform stabilitet, vilket gör att du kan röra dig fritt utan rädsla för att tappa balansen.

Dessa Marquiz espadrillor är ett utmärkt val för både sommarklänningar och fritidsset med jeans. Tack vare den universella grå färgen kan du enkelt matcha dem till många stilar. Välj komfort och elegans med Marquiz espadrillor!

  • Färg: grå
  • Innersula: Tyg
  • Lås: glida på
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Näsan: Runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Klack / plattformshöjd: 2
  • Yttre material: konstgjort läder

Tack för att du lägger till din kommentar.

|