Evento Evento Flickskor, lackerad rosett 20DZ60-3246 svart

Otillgänglig produkt ;(

Evento 20DZ60-3246 lackade stövlar för flickor är det perfekta valet för små fashionistas som värdesätter stil och komfort. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder i en elegant svart nyans kombinerar dessa stövlar modern design med praktiska lösningar.

Denna modell kännetecknas av en isolerad interiör, som ger värme under kallare dagar, och ett pälsfoder, vilket gör dem perfekta för vinterpromenader. Termogummisulan garanterar utmärkt grepp och stabilitet, vilket är oerhört viktigt när man spelar utomhus.

Evento stövlar överraskar inte bara med komfort, utan också med originaldetaljer. Dekorativa snören, subtila prickar på ovandelen och en trendig rosett fäst på sidan av skon ger dem en flickaktig charm. Tack vare den praktiska dragkedjan går det enkelt och snabbt att ta av och på skorna, vilket kommer att uppskattas av både barn och föräldrar.

Produkten har en styv hälräknare, som dessutom stabiliserar foten, och dess originalförpackning gör stövlarna till en fantastisk present. Välj Evento-stövlar till din dotter och ge henne möjligheten att uttrycka sin stil utan att ge avkall på komfort och värme!

  • Färg: svart
  • Producentkod: BM97591

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
vackra och bekväma skor
|
jag rekomenderar
|
Jag rekomenderar.
|