American Club American Club Flickor i leopardtryck GC45 rosa leopardtryck
- Försändelsen kommer att skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: American Club Flickor i leopardtryck GC45 rosa leopardtryck
Upptäck charm och komfort med American Club leopardstövlar för flickor! GC45-modellen i känsliga nyanser av pärlorosa är det perfekta valet för små fashionistas. Den 10,5 cm långa ovandelen är omsorgsfullt gjord av ekologiskt läder, vilket säkerställer inte bara ett snyggt utseende, utan också lätt att rengöra.
Insidan av stövlarna är fodrad med en beröringsvänlig fårskinnsrock, som effektivt isolerar fötterna från den kalla marken, vilket säkerställer värme i svåra väderförhållanden. Tack vare den invändiga dragkedjan blir det extremt enkelt att ta på och av skorna, vilket alla småbarn säkert kommer att uppskatta.
Stövlarna är utrustade med en styv häl som effektivt dämpar fötterna, vilket säkerställer komfort och säkerhet under gång. Dessutom är den lätt räfflade sulan inte bara hållbar och motståndskraftig mot mekaniska skador, utan också flexibel och lätt, vilket gör varje steg till ett nöje.
Perfekt för vardagsstyling, American Club-stövlar kommer att vara ett perfekt komplement till varje tjejs garderob. Få ditt barn att känna sig speciellt i dessa fashionabla och funktionella stövlar!
- Producent: American Club
- Relaterade kategorier: Barn > För barn > Stövlar > Stövlar American Club
- Producentkod: BM70829
- Färg: rosa
Tack för att du lägger till din kommentar.