Espinto Espinto -sandaler på 195 pulverrosa stolpen

Produkten är inte tillgänglig ;(

Espinto 195 - Sandaler på pelaren i pulverrosa

Espinto Model 195 Eleganta och bekväma kvinnosandaler är det perfekta valet för älskare av höga klackar som inte vill ge upp komfort. Färgen är helt gjord av naturläder (yttre och insats) i en subtil pulverskugga (i tillverkarens dokument är "Beige Sylwia 27"). En stabil 9 cm hög stolpe ger figuren lätthet, och det klassiska snittet gör att skorna passar både varje dag och för mer formella tillfällen.

Varför välja Espinto 195:

- Material: Övre och en naturlig läderinsats - mjukt, andningsbart och hållbart.

- Heel: 9 cm Post - Elegant utseende samtidigt som stabiliteten bibehålls.

- Sole: Syntetic - resistent mot nötning.

- Fästning: Justerbar spänne för lite fothållning.

- Mode: Classic, utan en inbyggd näsa - perfekt för varmare dagar.

- Förpackning: original tillverkarens kartong.

Ansökan:

- För arbete, för möten, för ett datum eller sommarfester - en universell, feminin modell som är lätt att kombinera med en klänning, kjol eller eleganta byxor.

Vård:

- Rengör med en mjuk, fuktig trasa; Använd kosmetika för naturlädervård. Undvik långvarig blötläggning.

Tillgängliga storlekar och matchning:

- Modellen finns i en standardstorlek - om du tvekar mellan storleken är det värt att kontrollera storlekstabellen eller konsultera med säljaren.

Espinto tar hand om komforten och stilen för tusen kvinnor - kompletterar garderoben med dessa subtila sandaler i pulverrosa.

  • Enda material: syntetisk
  • Lås: spänne
  • Modell: 195 Sandaler på stolpen Espinto puderrosa
  • Klack / plattformshöjd: 9.0
  • Producentkod: BM58409
  • Färg: rosa
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: posta

Tack för att du lägger till din kommentar.

|