Goodin Goodin Eleganta stövlar med ekoläder svart

Otillgänglig produkt ;(

Lär känna de eleganta Goodin-stövlarna i eko-läder i svart, som är ett perfekt val för höst/vintersäsongen. Dessa klassiska och snygga damskor kombinerar komfort och elegans, perfekta för både vardagsbruk och formella tillfällen.

Stövlarna är gjorda av högkvalitativa material och har en uppbyggd och mjuk klack, vilket säkerställer bärkomfort hela dagen. Det yttre lagret av 100 % läderimitation imiterar naturligt läder perfekt, och det inre textilfodret garanterar nöje att använda. En ytterligare fördel är isoleringen, som skyddar dina fötter från kylan.

Goodin stövlar har en platt klack på 2,5 cm, vilket säkerställer stabilitet och komfort, och deras klassiska knälånga snitt framhäver figurens elegans. Dekorremsan och strassarna ger dem en unik karaktär, vilket gör att de matchar perfekt med olika stilar.

En 38 cm bred ovandel och en rund tå är egenskaper som säkerställer rörelsefrihet och komfort, och en solid syntetisk sula med slitbana säkerställer grepp på olika underlag. Dragkedjan gör det extremt enkelt att ta på och av skorna.

Goodin-stövlar är ett förslag för kvinnor som värdesätter moderiktigt utseende och komfort i ett. Perfekt för vardagsstyling och eleganta tillfällen, de är perfekta för alla situationer. Upptäck deras unika stil och mysiga interiör genom att välja eleganta Goodin-stövlar gjorda av ekologiskt läder.

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: platt häl
  • Axelbredd: 38
  • Schakthöjd: 44
  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Innersula: Övrig
  • Uppvärmning: Ja
  • Klack / plattformshöjd: 2.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|