Edeo Edeo 1134 låga skor sista paret svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Edeo 1134 låga skor sista paret svart
Vi erbjuder unika Edeo 1134 skor i svart, som kommer att vara det perfekta komplementet till alla stylingar. Dessa eleganta skor är gjorda helt av naturligt läder och kombinerar komfort och estetik. Deras innovativa ovandel gör att de ser extremt snygga ut och samtidigt väldigt bekväma, vilket gör dem till ett perfekt val för olika tillfällen – både vardagliga och speciella tillfällen.
Tack vare hälhöjden på 2 cm ger dessa skor ett perfekt stöd för fötterna, och läderinnersulan ökar dessutom bärkomforten. Dessutom gör den svarta färgen att de matchar många stilar, och deras universella design gör att de aldrig kommer att gå ur modet.
Missa inte denna fantastiska möjlighet och ta del av det fantastiska priset på Edeo-skor! Detta är det perfekta valet för varje kvinna som värdesätter mode och komfort. Edeo 1134 skor är en investering som säkerligen kommer att ge tillfredsställelse!
- Ytterligare egenskaper: brist
- Yttre material: Naturläder
- Innersula: Naturläder
- Dominant mönster: utan mönster
- Färg: svart
- Klack / plattformshöjd: 2.0
Tack för att du lägger till din kommentar.