Edeo EBATA / EDEO grå låga skor svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1-2 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: EBATA / EDEO grå låga skor svart
**EBATA/EDEO Footwear - Gråsvarta skor**
Vi erbjuder dig extremt snygga och bekväma skor från det polska märket EBATA (wz.156) i elegant grått och svart. Dessa unika skor är ett perfekt val för varje kvinna som uppskattar kombinationen av moderiktig design och högkvalitativt utförande.
**Gjorda av naturligt läder**, garanterar dessa skor inte bara hållbarhet, utan också komfort att bära. Deras intressanta finish gör dem perfekt i linje med de senaste trenderna, och samtidigt är de så universella att de med framgång kan bäras vid olika tillfällen - både för arbete och för sociala sammankomster.
En annan fördel med denna modell är **hälhöjden på 1,5 cm**, som säkerställer tillräcklig stabilitet under gång, utan att ge avkall på elegans. Den karakteristiska, minimalistiska designen utan extra mönster gör att skorna lätt kan matchas till ett antal stilar.
Genom att välja EBATA/EDEO-skor investerar du i **100% läder**, vilket gör dem inte bara till ett moderiktigt val, utan även lämpliga för dina fötter.
Missa inte denna möjlighet - ett **bra pris** för produkter från ett välkänt polskt företag väntar på dig! Kolla hur mycket du kan vinna genom att välja dessa unika skor.
- Yttre material: Naturläder
- Dominant mönster: utan mönster
- Ytterligare egenskaper: brist
- Färg: grå , svart
- Klack / plattformshöjd: 1.5
Tack för att du lägger till din kommentar.