SHELOVET Damstövlar på en tjock Shelovet-plattform svart
- Försändelsen kommer att skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna-tillbaka-garanti
Kolla också
Detaljer: Damstövlar på en tjock Shelovet-plattform svart
Upptäck elegans och komfort med svarta Shelovet ankelstövlar för kvinnor på en tjock plattform. Dessa snygga ankelboots kombinerar modern design och komfort, perfekt matchande modetrender. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, garanterar de hållbarhet och enkel skötsel.
Skorna är utrustade med en förstyvad häldisk och en isolerad skofiltsinsats, vilket gör dem till ett utmärkt val för kallare dagar. De har en rund nos och en stabil 5 cm hög plattform, vilket garanterar komfort även under långa promenader. Dessutom gör den platta hälen den bekväm att bära varje dag.
Shelovet stövlar har en dragkedja, vilket gör dem lätta att ta av och på. Tack vare den inbyggda ovandelen, 10 cm höga och 26 cm breda, passar de perfekt till foten, och deras svarta färg gör dem till ett universellt tillskott till varje styling. I tillverkarens originalförpackning kommer dessa stövlar att vara den perfekta presenten till alla kvinnor som värdesätter både mode och komfort.
Välj Shelovet ankelstövlar för kvinnor och känn dig självsäker och snygg, oavsett tillfälle!
- Producent: SHELOVET
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Stövlar SHELOVET
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: platt häl
- Axelbredd: 26
- Schakthöjd: 10
- Ytterligare egenskaper: brist
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 5.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: på låset
- Producentkod: 8399B/B
- Färg på sulan: svart
Tack för att du lägger till din kommentar.