Goodin Goodin Dam beige mocka loafers
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Goodin Dam beige mocka loafers
Möt beige kvinnors loafers från tillverkaren Goodin, som kombinerar elegans och komfort varje dag. Dessa eleganta skor är gjorda av högkvalitativa ekologiska mocka läder, vilket ger dem ett lyxigt utseende och samtidigt gör dem miljövänliga.
Mockasiner har en mjuk, byggd -i hälen och ett glidande fästelement, vilket garanterar komforten för användning och enkel att ta på sig. Utrustad med en 5 cm hög plattform och en 4 cm häl, säkerställer stabilitet och komfort under vardagens vandring.
Skorna inre är fodrad med naturläder, vilket möjliggör korrekt luftcirkulation och komfort även med längre bär. Plastsula med en slitbanan ger tillräcklig vidhäftning, vilket gör dessa loafers till ett idealiskt val för alla vardagliga stiliseringar, liksom för mer eleganta fester.
Satsa på beige goodin loafers, som perfekt passar in i den avslappnade och klassiska stilen. Utan mönster och i dämpade färger är de ett universellt element av kläder, som enkelt kan kombineras med olika kläder. Varje par är packat i tillverkarens ursprungliga låda, vilket gör dem bra som en gåva. Se själv att komfort och stil kan gå hand i hand!
- Producent: Goodin
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor Goodin
- Typ av häl: plattform
- Producentkod: GD-XR-371BE
- Färg: beige
- Innersula: naturläder
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Näsan: runda
- Klack / plattformshöjd: 5
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du lägger till din kommentar.