Marco Shoes Marco Shoes Colette pumpar svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Marco Shoes Colette Pumps är ett utmärkt val för kvinnor som vill kombinera elegans med komfort. Dessa förtjusande svarta pumpar gjorda av högkvalitativ mocka hänvisar till den tidlösa retrostilen. Den runda spetsen och en bekväm MIDI -häl 6 cm hög gör dem perfekta även för dem som inte känner troligen på höga klackar.

Det inre av skorna avslutade med naturläder garanterar inte bara komforten att bära, utan också lämplig ventilation. Den yttre delen är också naturligt mocka läder, vilket ger dem elegans och klass. Det enda materialet är tillverkat av material av hög kvalitet, vilket säkerställer hållbarhet och stabilitet, och samtidigt en elegant utseende.

Colette -pumpar kännetecknas av en glidande lås, vilket gör det lättare att ta på sig och ta av. Tack vare Getessess G erbjuder de tillräcklig rymlighet för foten, vilket gör dem ännu bekvämare. Perfekt för både vardagliga stiliseringar och för speciella tillfällen.

Tillverkarens ursprungliga packade i den ursprungliga rutan, Colette Pumps kommer också att vara en bra presentidé. Välj bekvämlighet och stil med Marco -skorpumpar och njut av deras unika design för varje tillfälle!

  • Färg: svart
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturskinnsskinn
  • Fetma: G.
  • Klack / plattformshöjd: 6
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: posta
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på
  • Producentkod: 2512P-041-1

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|