SHELOVET SHELOVET Brokadskor svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta brokadskor från SHELOVET är ett idealiskt val för kvinnor som värdesätter komfort och stil. Dessa universella skor är perfekta för alla tillfällen, från vardagliga promenader till utomhusaktiviteter.

De kännetecknas av en rund tå och en låg, 3,5 cm plattform, vilket garanterar komfort att bära hela dagen. Tack vare användningen av en sula med slitbana bibehåller de ett utmärkt grepp, vilket gör dem till ett utmärkt val för både cykling och löpning.

Skorna är slip-on vilket gör dem praktiska att använda och den imponerande dragkedjan på sidan ger dem en modern karaktär. Tillverkade av högkvalitativa material, såsom syntet och tyg, garanterar de komfort och hållbarhet.

Utan mönster, enfärgade i svart, passar de perfekt in i den avslappnade stilen, så att de kan kombineras med en mängd olika stilar. Glöm inte deras originalförpackning från tillverkaren, som är perfekt som present.

Välj svarta brokadskor från SHELOVET och känn kombinationen av komfort och modechic i varje situation!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Färg på sulan: svart
  • Höjd: låg
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Samling: duzyimporter @ kingman
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: Tyg
  • Yttre material: Övrig
  • Näsan: Runda
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 3.5
  • Lås: annan , glida på
  • Typ av häl: utan häl
  • Uppvärmning: brist

Tack för att du lägger till din kommentar.

|