Filippo Bekväma damloafers Filippo 641 rosa

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck de fashionabla och bekväma Filippo 641 dammockasinerna i en vacker, delikat rosa nyans. Dessa unika skor njuter av både sitt eleganta utseende och otroliga komfort, vilket gör dem till det perfekta valet för de kommande vår- och sommarsäsongerna. Tack vare färgglada fransar kommer Filippo mockasiner lätt att liva upp vilken stil som helst, perfekt för både formella och vardagliga outfits.

Tillverkade av högkvalitativt naturligt mockaläder, garanterar de inte bara estetik, utan också hållbarhet och komfort att bära. En rak ovandel och en stabil, platt sula med en höjd på 2,2 cm garanterar komfort under långa promenader eller sommarvandringar. Denna modell är slip-on vilket gör den ännu lättare att ta av och på.

Tack vare sin universella form och färger kan Filippo 641 mockasiner enkelt matchas till olika stilar och tillfällen. Välj denna modehit och njut av komfort och elegans för alla tillfällen!

  • Lås: glida på , annan
  • Fetma: G.
  • Ytterligare egenskaper: frans
  • Enda material: Eva
  • Modell: 641
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Klack / plattformshöjd: 2.2
  • Näsan: Runda
  • Samling: KeeShoes Filippo
  • Yttre material: Naturligt sämskskinn
  • Färg: rosa
  • Innersula: Naturläder

Tack för att du lägger till din kommentar.

|