Filippo Läder loafers Filippo DP3334 / 22 Be beige

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck exceptionell komfort och stil med Filippo DP3334/22 lädermockasiner i en elegant nyans av beige. Dessa damskor är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter inte bara ett moderiktigt utseende, utan också vardagskomfort.

Mockasinerna är gjorda av högkvalitativt naturligt mockaläder, vilket säkerställer inte bara ett attraktivt utseende, utan också hållbarhet. Insidan av skodonen är fodrad med naturligt läder, vilket dessutom ökar användarkomforten genom att låta fötterna andas.

Tack vare den platta hälen och plattformshöjden på 2 cm är dessa mockasiner en idealisk lösning för vardagsutflykter. Den runda nosen och slip-on-spännet gör det snabbt och bekvämt att ta på dem. Dessutom passar deras universella beige färg perfekt med olika stilar, både avslappnade och mer eleganta.

Filippo mockasiner är ett förslag som kombinerar klassiker med moderna trender. Deras minimalistiska design gör dem till ett perfekt komplement till vilken garderob som helst. Låt dessa snygga skor göra dina vardagsäventyr roligare!

  • Uppvärmning: Nej
  • Schakthöjd: 6 cm
  • Typ av häl: platt häl
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: beige
  • Färg på sulan: beige
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturskinnsskinn
  • Modell: Läder loafers Filippo DP3334 / 22
  • Fetma: G.
  • Klack / plattformshöjd: 3.5
  • Lås: annan , glida på
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|