Inna marka Balettlägenheter i vitt tyg

19,88

Upptäck elegans och komfort i ett - vi presenterar balettlägenheter i vitt tyg. Dessa snygga skor är gjorda av högkvalitativt tyg, vilket gör dem lätta och bekväma att bära hela dagen. De sitter på en platt, 3 cm hög gummisula och är det perfekta komplementet till vardagliga och mer eleganta stilar.

Balettlägenheter har en klassisk, minimalistisk design, vilket gör dem till ett perfekt val för varje fashionista som värdesätter en tidlös look. Den runda tån lägger till subtilitet, och slip-on-designen gör det extremt enkelt och bekvämt att ta på och av skorna.

Du behöver inte oroa dig för passformen - balettlägenheter finns i standardnummer, så välj bara din vanliga storlek. Utan extra isolering är de det perfekta valet för vår- och sommardagar.

Varje par balettlägenheter levereras i tillverkarens originalkartong, vilket också gör dem till en fantastisk presentidé. Tveka inte - lägg till dessa otroligt snygga balettlägenheter i vitt tyg till din samling och njut av en fashionabel look varje dag!

  • Uppvärmning: Inte
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: BM214596
  • Färg: Vit
  • Färg på sulan: Vit
  • Enda material: Gummi
  • Yttre material: tyg
  • Modell: 21TX02-3685
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på
  • Innersula: tyg

Tack för att du lägger till din kommentar.

|