Inna marka Vita patenterade balettlägenheter med bälte

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vita lackerade ballerinor med ett bälte från ett annat märke är ett idealiskt förslag för moderna kvinnor som värderar elegans och komfort. Dessa eleganta skor är gjorda av högkvalitativa ekologiska läder, som inte bara påverkar deras estetik, utan också på hållbarhet. Den klassiska vita färgen gör att ballerinas perfekt blandas med olika stiliseringar, både vår och höst.

QQ-22-modellen, utrustad med en bekväm, fyrkantig näsa, är en bra lösning för dagliga utgångar, liksom för mer formella tillfällen. De har ett spänne som inte bara tillåter lätt att sätta på, utan också tillför charm till dem. En beige -sula gjord av gummi garanterar god vidhäftning och stabilitet när du går.

Den märkbara bristen på uppvärmning gör ballerinor perfekt på varmare dagar, under vilka du helt kan njuta av deras lätthet och komfort. Dessutom gör användningen av ekologiskt läder som ett material från insatsen dem hudvänliga och lätta att ta hand om.

Dessa vita lackerade ballerinor med ett bälte är stängt i originalrutan. Genom att välja den här modellen får du inte bara ett fashionabelt tillägg, utan också förtroendet för att dina fötter kommer att känna sig bekväma hela dagen. Upptäck komfort och stil i alla situationer!

  • Uppvärmning: Inte
  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Producentkod: BM215439
  • Färg: Vit
  • Färg på sulan: beige
  • Enda material: Gummi
  • Yttre material: lackerat ekologiskt läder
  • Modell: QQ-22
  • Näsan: fyrkant
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: spänne
  • Innersula: konstgjort läder

Tack för att du lägger till din kommentar.

|