Inna marka Ankelstövlar i svart mocka för damer med volang ovandel
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Ankelstövlar i svart mocka för damer med volang ovandel
Svarta mocka kvinnors stövlar med en skrynklig övre är ett utmärkt val för kvinnor som värderar elegans och komfort varje dag. Dessa stövlar skapade av högkvalitets ekologiskt mocka läder och fångar ögat med deras minimalistiska, men samtidigt snyggt utseende.
Denna modell har ett bekvämt, textilfoder och en bekväm insats, vilket gör dem perfekta under lång tid. Hälen är byggd -upp, vilket ökar fotens stabilitet, och den runda näsan ger lättheten till stövlarna. Höjden på den övre av 14 cm gör att de perfekt betonar vristen, och bredden på 29 cm säkerställer tillräcklig passform.
Dessa stövlar på en 6,5 cm hög stolpe är idealiska för svalare dagar under hösten och vintersäsongen. Den avslappnade stilen innebär att de matchar många stilar - både byxor och klänningar. Dragkedjan på sidan gör det lättare att ta på sig och ta bort skor.
Oavsett möjlighet kommer svarta mocka stövlar med en skrynklig övre att vara ett perfekt komplement till din garderob. Deras ursprungliga förpackning och noggrann utförande gör dem inte bara till ett praktiskt, utan också ett elegant val för varje kvinna. Välj dem så lägger du till en unik karaktär till ditt utseende!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Inna marka
- Producentkod: F6586B
- Färg: svart
- Innersula: tyg
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Modell: Ankelstövlar för kvinnor med en volang ovandel
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Nej
- Typ av häl: posta
- Axelbredd: 29
- Schakthöjd: 14
- Klack / plattformshöjd: 6.5
- Dominant mönster: utan mönster
- Höjd: för fotleden
- Lås: på låset
Tack för att du har lagt till en kommentar.