Adidas Adidas Copa Gloro II TF IH7302 fotbollsskor svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck Adidas Copa Gloro II TF IH7302 fotbollsskor - ett utmärkt val för varje fotbollsälskare som vill överföra sina färdigheter till en högre nivå. Dessa herrskor, designade för att spela på konstgräs, kombinera elegans och funktionalitet som ger dig komfort under varje spel.

Egenskaper:

- ** Modell: ** Låg, snörd design ger optimal passform och stöd för foten, vilket möjliggör full kontroll över bollen.

- ** Sole: ** Gummisulan av turfy skapades för att spela på konstgjorda ytor, vilket säkerställer utmärkt vidhäftning och stabilitet med dynamiska rörelser.

- ** Material: ** Tillverkad av högkvalitativt ekologiskt läder och syntetik, skorna är inte bara lätta utan också hållbara, vilket möjliggör långvarig användning.

Den svarta färgen på skor i kombination med subtila vita accenter gör Adidas Copa Gloro II perfekt att passa in i den klassiska, sportiga stilen. Skorna inre har avslutats med tyg, vilket ytterligare ökar med komforten. Modellen har inte en strumpa, som säkerställer större rörelsefrihet.

Dessa skor är perfekta för både träning och matcher, och erbjuder allt du behöver för att fokusera på spelet. Genom att välja adidas Copa Gloro II TF fokuserar du på kvalitet och tillförlitlighet som kommer att vara perfekt för alla förhållanden.

Oavsett om du är en professionell eller amatörspelare är adidas Copa Gloro II TF det perfekta valet som säkert kommer att uppfylla dina förväntningar. Välj dem idag och kontrollera hur bekvämt du kan spela fotboll!

  • Färg: svart
  • Modell: Adidas copa gloro ii tf fotbollsskor
  • Producentkod: IH7302
  • Fläckfärg: Vit
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Lås: snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|