Zazoo Zazoo 2880 Lädermockasiner för kvinnor med gulddekoration gyllene

Otillgänglig produkt ;(

Elegans och komfort är egenskaperna som perfekt beskriver Zazoo 2880 lädermockasiner för kvinnor. Tillverkade av högsta kvalitet naturligt läder, dessa skor är en garanti för hållbarhet och hållbarhet. Zazoos designers såg till att varje detalj förfinades med största omsorg och de dekorerades med guldapplicering, vilket gav dem en unik karaktär.

Oavsett tillfälle kommer dessa loafers att vara perfekta och skapa ett perfekt komplement till både vardagliga och mer eleganta stilar. Designad för kvinnor som värdesätter både komfort och moderiktigt utseende. Den rundade tån och den platta hälen på 2,5 cm säkerställer maximal användningskomfort samtidigt som den behåller ett elegant utseende.

En särskilt viktig egenskap hos dessa mockasiner är den styvade hälräknaren och innersulan av naturligt läder, vilket garanterar komfort hela dagen. Detta är oerhört viktigt för fötternas hälsa och välbefinnande, speciellt vid intensiv användning.

Finns i ett brett utbud av storlekar, från 35 till 41, vilket gör det enkelt att hitta det perfekta paret för varje dam. Tillverkaren tillhandahåller de exakta måtten på skären i centimeter, vilket är till stor hjälp när du väljer rätt storlek online. Dessutom är det värt att uppmärksamma högkvalitativa detaljer, såsom strass och strass, som ger skorna ytterligare glans och elegans.

Tillverkad i Polen är Zazoo 2880 ett bevis på att polska skotillverkare kan skapa produkter i världsklass. Oisolerade är de perfekta för vår- och höstsäsongen, och avsaknaden av foder gör att huden på fötterna kan andas.

Guldfärgen, med en extra grå accent och en brun sula, är tidlös och universell, lätt att matcha till många färger och klädstilar. Plasten som används för att tillverka sulan garanterar bra grepp och hållbarhet.

Sammanfattningsvis är Zazoo 2880 lädermockasiner synonymt med klass och elegans, som sticker ut inte bara för sitt utseende, utan också för sin kvalitet på utförande. Det är det perfekta valet för varje elegant kvinna som värdesätter komfort och stil.

  • Uppvärmning: Inte
  • Typ av häl: Platt häl
  • hälhöjd (cm): 2,5
  • Plattform/sula (cm): 0,5
  • Axelhöjd (cm): 6
  • Ytterligare egenskaper: strass , strålar
  • Färg: gyllene
  • Fläckfärg: grå
  • Färg på sulan: Brun
  • Enda material: Plast
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: glida på
  • Producentkod: 2880/004

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|