Inna marka Yogi Black korta snökängor med päls svart
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Yogi Black korta snökängor med päls svart
Upptäck komfort och stil tack vare korta snöstövlar med yogi svart päls i en elegant svart färg. Dessa fashionabla plattformskor är en absolut hit av denna säsong, som kombinerar funktionalitet och modern design. Perfekt för vardagliga stiliseringar, vilket ger dem en unik karaktär.
Snöstövlar är gjorda av högkvalitativa ekologiska mocka, inte bara estetiska utan också miljövänliga. Isolerade med tjock päls tar de hand om din värme och komfort även på de kallaste dagarna. Den högre hälen stabiliserar foten och säkerställer en perfekt passform och komfort att bära.
Med en platt sula med en höjd av 4 cm är denna modell idealisk för daglig basis och erbjuder rörelsefrihet och lätthet. Den runda näsan ger dem slack och gör att de matchar många stilar - från klassiska till mer avslappnade.
Yogi Black Snow Boots finns i den ursprungliga förpackningen och kommer säkert att uppfylla förväntningarna på varje modern kvinna som letar efter fashionabla och praktiska skor på kalla dagar. Vänta inte och lägg dem i din garderob för att njuta av sina charm under hela säsongen!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Snökängor > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: päls
- Producentkod: BM202218
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Innersula: tyg
- Modell: Korta snökängor med päls
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Höjd: låg
- Klack / plattformshöjd: 4
- Dominant mönster: utan mönster
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Lås: glida på
Tack för att du lägger till din kommentar.