BUTDAM BUTDAM Xena svarta dansklackar med spetsig tå och remmar

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck den senaste modellen av Xena Dance Heels från Butdam -märket - eleganta och eleganta pumpar som kommer att glädja varje fan av dans och mode. Dessa svarta höga klackar med en hög näsa och snygga ränder är kvintessensen av de senaste trenderna som perfekt betonar figuren, vilket gör att benen ser smala ut.

Tack vare noggrannheten av naturläder av högsta kvalitet, håller dessa skor inte bara på fötterna utan är också extremt bekväma. Innovativa latexskum i insatserna ökar komforten med användning och kudde steget, vilket är oerhört viktigt under långa timmar med dans.

Xena -modellen är perfekt som ett komplement till alla elegant stilisering - både för klänningar och kjolar. Deras klassiska design gör att de blir ett favoritelement i din garderob och lägger till stil och elegans.

De erbjudna höga klackarna har en hälhöjd på 8 cm, vilket ger en utmärkt attityd och optisk benförlängning. Spännfästningen låter dig enkelt passa foten, och tillverkarens ursprungliga förpackning gör dem till en bra presentidé.

Vänta inte! Se hur bekväma och snygga dansskor kan vara. Välj Xena Dance Heels från Butdam och låt dig själv bäras i full komfort och stil!

  • Näsan: mandel
  • Producentkod: BM204797
  • Lås: spänne
  • Typ av häl: stift
  • Klack / plattformshöjd: 8
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|