Inna marka Wellington stövlar med rosett NEW1 Svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Mieliski Wellington stövlar med rosett NEW1 i en elegant svart färg är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter både stil och komfort. Tillverkade av högkvalitativt gummi ger dessa patenterade regnstövlar ett utmärkt regnskydd, vilket gör dem till en pålitlig följeslagare på regniga dagar.

NEW1-modellen, inspirerad av melisek-modet, kännetecknas av en charmig rosett som ger dem en unik karaktär. Genom att bära dem kan du vara säker på att du behåller din stil, oavsett väder. Med en rund tå och en bekväm slip-on-knäppning är dessa gummistövlar inte bara praktiska, utan också mycket lätta att ta på.

Tack vare den 3 cm höga sulan ger de komfort under vardagliga aktiviteter. Tyginläggsmaterialet säkerställer tillräcklig ventilation, och deras ankelhöjd garanterar stabilitet och stöd.

Mieliski NEW1 Wellington-stövlar är ett moderiktigt inslag i varje garderob, perfekta inte bara för regniga dagar, utan också som ett snyggt tillskott till casual outfits. I tillverkarens originalförpackning kommer de också att vara en perfekt present till alla modeälskare. Välj elegans och komfort med Mieliski-tröjor!

  • Ytterligare egenskaper: rosett , lackerad
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: Övrig
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|