Seastar Seastar Wedge Sneakers i mocka rosa
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Seastar Wedge Sneakers i mocka rosa
Seastar Mocka Wedge Sneakers i rosa är det perfekta valet för kvinnor som vill kombinera komfort med moderiktig stil under kallare dagar. Dessa high-top sneakers är gjorda av ekologiskt mockaläder, som inte bara ser elegant ut, utan också är miljövänligt.
Deras 7 cm höga dolda kil och 3 cm höga plattform gör att skorna lyfter figuren optimalt utan att ge avkall på komforten. Dessutom ger gummisulan med slitbana bra grepp, vilket gör dem till ett utmärkt val för vardagliga promenader.
Sneakersen är snörda och fästs med kardborreband, vilket möjliggör enkel justering. Med en inbyggd, förstyvad häl garanterar de fotstöd och stabilitet. Utan mönster och i en klassisk rosa färg passar dessa sneakers perfekt in i sport- och modestilen.
Seastar Mocka Wedge Sneakers är ett perfekt alternativ för höst och vinter, både för casual styling och för mer fashionabla set. Njut av komfort och elegans varje dag!
- Producent: Seastar
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sneakers > Skor Seastar
- Innersula: Konstgjort läder
- Höjd: hög
- Näsan: Runda
- Ytterligare egenskaper: brist
- Lås: snörda , kålrot
- Dominant mönster: utan mönster
- Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
- Färg: rosa
- Schakthöjd: 10-11 cm
- Axelbredd: 20-22 cm
- Uppvärmning: brist
- Typ av häl: buskin
- Klack / plattformshöjd: 7.0
Tack för att du har lagt till en kommentar.