Inna marka Vita sneakers med tjock Cettina-sula

Produkten är inte tillgänglig ;(

Cettina vita sneakers med tjock sula är ett perfekt val för kvinnor som värdesätter stil, komfort och modernitet. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, dessa lågskurna sportskor kombinerar elegans och urban avslappnad. Tack vare den runda nosen och den enkla, minimalistiska designen är de det perfekta komplementet till både avslappnade och mer eleganta stilar.

Deras tjockare 4,5-centimeters gummisula garanterar utmärkt hållbarhet och stötdämpning, vilket gör dem till ett idealiskt val för dagligt bruk. Gummi-snörstängningen säkerställer en perfekt passform till foten, vilket gör den bekväm att bära under långa promenader eller aktiv fritid.

Vita Cettina sneakers passar perfekt till en mängd olika kläder - från klassiska jeans och en T-shirt till luftiga klänningar. Tack vare deras universella färg kommer du säkert att hitta beprövade kombinationer som kommer att ge karaktär till varje styling.

Dessa skor är en del av sommar- och vårkollektionen, vilket gör den till det perfekta valet för varmare dagar. Dessutom, säljs i originalförpackning, är de en bra presentidé för varje fashionabel kvinna. Välj vita Cettina sneakers och njut av inte bara komfort utan också unik stil!

  • Producentkod: BM194365
  • Färg: Vit
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: HBD30
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Sommar vår

Tack för att du lägger till din kommentar.

|