Inna marka Vita sneakers med massiv Jacobine-sula

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vita sneakers på den massiva sulan Jakobine är ett måste för varje modeälskare! Deras moderna design och enorma gummisula fångar inte bara ögat, utan säkerställer också utmärkt bärkomfort. Tack vare det låga snittet och eleganta utseendet passar dessa sneakers perfekt in i nuvarande trender och blir ett populärt val bland kvinnor.

Sneakers har en rund näsa och en 6 cm hög klack, vilket ger dem en unik stil. En snörd lås tillåter en perfekt passform för foten, vilket ökar komforten under dagliga aktiviteter. Dessa skor är tillverkade av högkvalitativt organiskt läder och är inte bara estetiska utan också miljövänliga.

Tack vare den neutrala vita färgen med subtila silver accenter kommer Jakobine -sneakers att smälta in perfekt med olika stiliseringar - från avslappnad till något mer elegant. Perfekt för våren och sommardagarna är de idealiska för att bära både klänningar och byxor.

Missa inte möjligheten att berika din garderob med dessa unika skor! Jakobine -sneakers erbjuder stil, bekvämlighet och självförtroende - allt du behöver för att se och må bra hela dagen.

  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Sommar vår
  • Färg: Vit
  • Fläckfärg: silver-
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: skum
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: SJ2390-2
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg
  • Lås: snörda
  • Producentkod: BM190052

Tack för att du lägger till din kommentar.

|