Inna marka Vita och guldiga sneakers med tjock Finestra-sula
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 5 - 8 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Vita och guldiga sneakers med tjock Finestra-sula
Vita och guld-sneakers på en tjockare ensam Finestra är ett måste för varje fashionabla kvinna som vill kombinera komfort med de senaste trenderna. Deras låga, runda näsa och eleganta färger i nyanser av vitt och guld gör dem till ett perfekt komplement till många stilar - från avslappnad till mer elegant.
Finestra -sneakers, som är tillverkade av högkvalitativt organiskt läder, kännetecknas inte bara av estetik, utan också hållbarhet. Tack vare användningen av en tunn, 4-centimeter gummisula ger de utmärkt grepp och komfort under dagliga aktiviteter. Deras snörning gör att du perfekt kan matcha foten, vilket påverkar komforten att bära.
Denna samling avsedd för sommar- och vårdagar är ett förslag som säkert kommer att tilltala kvinnor som värderar stil och funktionalitet. Finestra -sneakers, i en elegant kombination av vit och gyllene färg, kommer perfekt att betona din individualitet och lägga till friskhet till varje stilisering.
Glöm inte deras praktiska tillämpning - de är idealiska för både vardagliga resultat och under helgens galenskap. Sneakers levereras i tillverkarens ursprungliga förpackning, vilket också gör dem till en bra presentidé. Välj de vita och guld Finestra -sneakers och fokusera på komfort och fashionabla utseende i en!
- Producent: Inna marka
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > sporter > Skor Inna marka
- Ytterligare egenskaper: brist
- Producentkod: BM193092
- Samling: Sommar vår
- Färg: Vit
- Färg på sulan: Vit
- Enda material: Gummi
- Innersula: tyg
- Yttre material: konstgjort läder
- Modell: X3731
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Nej
- Höjd: låg
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: snörda
- Fläckfärg: gyllene
Tack för att du lägger till din kommentar.