Inna marka Vita och grå platåsneakers från Sinika

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck den här säsongens modehit - vita och gråa sneakers på Sinika-plattformen. Dessa eleganta snörskor kombinerar perfekt stil med komfort, vilket gör dem till det perfekta valet för både vardagsbruk och speciella tillfällen. Deras runda tå ger dem en subtil charm, och den låga designen säkerställer maximal komfort när de bärs.

Sinika sneakers är gjorda av högkvalitativt ekoläder och garanterar hållbarhet och stabilitet, vilket är nödvändigt i dagligt bruk. Tack vare gummisulan kan du njuta av ett självsäkert steg på olika underlag. FL708-modellen kännetecknas av en subtil kombination av vit färg med grå accenter, vilket gör att den matchar många stilar perfekt.

Dessa sneakers är perfekta för sommar- och vårdagar när du behöver skor som är både snygga och bekväma. Spetsfästet möjliggör enkel justering av foten, och avsaknaden av isolering gör att lädret kan andas. Dessutom gör tillverkarens originalförpackning det lättare att förvara skorna.

Missa inte möjligheten att berika din garderob med denna unika modell, som säkert kommer att bli ett måste för varje fashionabel kvinna!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: BM193132
  • Samling: Sommar vår
  • Färg: Vit
  • Fläckfärg: grå
  • Färg på sulan: grå
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: FL708
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg
  • Lås: snörda
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|