Inna marka Vita LA158 Vita högsula skor

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar damsportskor med hög sula LA158 i vitt. Denna modell kombinerar klassisk design med modern stil, vilket gör den till ett perfekt komplement till din vardagsgarderob. Tillverkade av ekologiskt läder av hög kvalitet, dessa snörskor erbjuder inte bara ett attraktivt utseende, utan också komfort att bära.

Deras platta, 3 cm höga syntetiska sula säkerställer stabilitet och komfort - perfekt för en lång dag i staden eller på en promenad. Den runda tån tillför lätthet och gör skorna extremt universella. Utan ett mönster, i en vanlig vit färg, kan dessa skor enkelt kombineras med olika stilar.

LA158 skor är noggrant förpackade i tillverkarens originalkartong, vilket gör dem till en perfekt present till varje fashionabel kvinna. Dessutom kommer du att uppskatta det bekväma tyginlägget när du bär dem hela dagen. Tveka inte och upptäck hur bra du kan se ut och känna dig i dessa unika skor - vi garanterar att du inte kommer att ångra ditt beslut!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: Vit
  • Enda material: syntetisk
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Lås: snörda
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Uppvärmning: Nej
  • Höjd: låg
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|