PS1 PS1 Vita flip -flops med en kedja sista dans gyllene

Otillgänglig produkt ;(

Lär känna de unika korkflip-flops med en kedja från märket PS1, som kommer att vara det perfekta tillskottet till din sommargarderob! Last Dance-modellen i en elegant kombination av vita och guldfärger utmärks av sin moderiktiga design och en imponerande, massiv kedja som ger dem en unik karaktär.

Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder garanterar flipflopsna inte bara ett snyggt utseende, utan också komfort att bära. Tack vare den profilerade innersulan kan du njuta av komfort hela dagen. Flipflops är perfekta för både vardagsbruk och sommarutflykter, och kompletterar avslappnade och mer eleganta stilar.

Finns i olika storlekar, de kommer att passa din fot perfekt. När du väljer storlek, se storlekstabellen. Plattformshöjden på 3 cm garanterar lätthet och komfort, och avsaknaden av en tå gör dem perfekta flipflops för varma dagar.

PS1 Last Dance flipflops är ett måste för varje fashionabel kvinna. Förpackade i en originalkartong blir de också en bra presentidé. Tveka inte - berika din samling med dessa unika flipflops som kombinerar elegans med vardagsstil!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: CK201
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: Vit , gyllene
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: CK201
  • Näsan: ingen näsbit
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
|