Inna marka Violet OpenWork bundna sneakers violett

Otillgänglig produkt ;(

Violet OpenWork -bundna sneakers är ett idealiskt förslag för kvinnor som värderar en kombination av stil och komfort i vardagliga skor. Tillverkade av högkvalitativt tyg, kännetecknas dessa sneakers av ett unikt öppningsmönster som ger dem lätthet och karaktär. Den lila skuggan fångar effektivt ögat och passar in i nuvarande modetrender, vilket gör dem till ett perfekt val för våren och sommardagarna.

Denna modell kännetecknas av en byggd -up -häl och en rund näsa, vilket säkerställer komfort vid bärning och rörelsefrihet. Den flexibla och hållbara plastsulan med en höjd av 3 cm är ett bra alternativ till traditionella modeller, och den snörda låset möjliggör en perfekt passform för foten, vilket är avgörande för användningsområdet.

En ytterligare fördel med detta skor är insatsen av ekologiskt läder, som inte bara ökar komforten att bära, utan också är miljövänlig. Sneakers som når framför vristen kan enkelt kombineras med dina favorit jeans eller en sommarklänning, vilket gör dem till ett mångsidigt val för olika tillfällen.

Det ursprungliga paketet i form av en låda gör Purple OpenWork bundna sneakers till en bra presentidé. När du vill kombinera mode med bekvämlighet kommer denna modell säkert att uppfylla dina förväntningar genom att lägga till din stilisering till en unik karaktär!

  • Typ av häl: Utan klack
  • Ytterligare egenskaper: öppet
  • Producentkod: C2023L.PU
  • Färg: Violett
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: tyg
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 3
  • Lås: snörda
  • Höjd: framför fotleden

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|