Inna marka Vergilia läder klassiska isolerade ankelstövlar Svart

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och komfort i en modell – Vergilia Leather Classic Isolated Ankel Boots Black! Dessa snygga stövlar, gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder, är ett perfekt val för kallare dagar. Ställda på en massiv plattform och en platt klack garanterar de stabilitet och komfort att bära hela dagen.

Dessa stövletter knäpps med dragkedja på insidan och är extremt lätta att ta på. Den isolerade skofiltsinsatsen garanterar värme, vilket gör dem till ett idealiskt val för höst- och vintersäsongen. Sömmar på ovandelen ger karaktär, och den styvade hälen ger ytterligare stabilitet och stöd för foten.

Stövlarna har en klassisk svart färg, vilket gör dem universella och passar många stilar – från avslappnad till mer elegant. Oavsett tillfälle kommer dessa ankelboots garanterat att dra till sig uppmärksamhet. Den övre höjden på 15 cm och den runda tån gör dem inte bara fashionabla, utan också bekväma.

Tack vare storlekstabellen kan du enkelt välja rätt storlek för att få en perfekt passform. Kombinationen av komfort, stil och funktionalitet gör Vergilia Black Leather Classic Insulated Boots till ett måste i varje kvinnas garderob. Dröj inte - skaffa denna unika modell idag!

  • Axelbredd (cm): 10
  • Axelhöjd (cm): 15
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: Höst vinter
  • Färg: svart
  • Fläckfärg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset
  • hälhöjd (cm): 5
  • Innersula: tyg
  • Modell: Klassiska varma stövlar i läder
  • Typ av häl: plattform
  • Klack / plattformshöjd: 5

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|