New Age New Age Utbildare svart

Otillgänglig produkt ;(

New Age svarta sneakers är ett utmärkt val för kvinnor som värdesätter komfort och stil i vardagen. Deras universella, sportiga design gör dem till en perfekt match för både sommarklänningar och fritidsbyxor. Tillverkad av högkvalitativt tyg som andas, ger denna modell tillräcklig ventilation, vilket är extremt viktigt under fysisk aktivitet.

Den uppbyggda och mjuka häldisken framhäver inte bara deras eleganta utseende, utan garanterar också stabilitet och komfort att bära hela dagen. Den runda tån ökar komforten ytterligare genom att ge dina fötter rörelsefrihet. Spetsfästningen möjliggör en perfekt passform till foten, vilket gör dessa sneakers perfekta för vardagliga promenader, träning eller möten med vänner.

En 2,5 cm hög plattform och en klackhöjd på 3,0 cm gör skorna lätta och bekväma. Gummisulan med slitbana ger bra grepp, så du kan trampa tryggt på olika underlag.

New Age sneakers finns i en klassisk svart färg och är ett gediget val för varje säsong - från vår/sommar för lösa, sportiga stilar, till höst/vinter, där de kommer att vara ett perfekt komplement till vardagskläder. Välj svarta New Age sneakers och njut av stil och komfort varje dag!

  • Innersula: Tyg
  • Höjd: låg
  • Näsan: Runda
  • Lås: snörda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Yttre material: Tyg
  • Färg: svart
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Typ av häl: utan häl
  • Uppvärmning: brist

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|