Haker Haker Tvåfärgade sportskor gul rosa
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Haker Tvåfärgade sportskor gul rosa
Vi presenterar tvåfärgade sportskor från Haker, som kombinerar funktionalitet och moderiktig design. Dessa snygga damskor i nyanser av gult och rosa kommer perfekt att komplettera alla avslappnade stylingar, och deras låga form gör dem bekväma att bära hela dagen.
Haker skor är utrustade med snörning, vilket möjliggör en perfekt passform till foten. Tillverkade av högkvalitativt tyg ger de andningsförmåga och komfort, och deras runda tå understryker ytterligare den sportiga karaktären hos denna modell. Klackhöjden på 1,3 cm gör skorna stabila och ger samtidigt lätthet i varje steg.
Tack vare sin enkla men effektiva design kommer dessa sportskor att vara ett utmärkt val både för vardagsutflykter och under fysisk aktivitet. Låt den färgglada kombinationen av gult, guld och rosa ge energi till din styling! Välj Haker-skor och njut av komfort och en moderiktig look!
- Producent: Haker
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > sporter > Skor Haker
- Lås: snörda
- Innersula: Tyg
- Ytterligare egenskaper: brist
- Dominant mönster: utan mönster
- Näsan: Runda
- Yttre material: Tyg
- Höjd: låg
- Färg: gult guld , rosa
- Klack / plattformshöjd: 1.3
Tack för att du lägger till din kommentar.