Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Retro Ess skor EM0EM01397BDS svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Tommy Hilfiger Retro Ess skor EM0EM01397BDS svart
Tommy Hilfiger Retro ess EM0EM01397bds skor i svart är ett bra val för män som värderar både stil och komfort. Dessa låga modeller är perfekta för vardagliga aktiviteter, och deras universella färger gör att de passar varje stilisering - från avslappnad till ett mer elegant utseende.
Dessa skor är tillverkade av högkvalitativt naturligt och syntetiskt läder och ger inte bara hållbarhet utan också komforten att bära. Textilfodret och tyginsatsmaterialet ökar dessutom komforten, och gummisulan garanterar gott grepp och stabilitet på olika ytor.
Skorna är fästa med snören, vilket gör att du enkelt kan passa foten och hålla lite. Den karakteristiska Tommy Hilfiger -logotypen, som ger dem en unik stil, förtjänar uppmärksamhet.
Tack vare den ursprungliga förpackningen kommer dessa skor att vara en fantastisk gåva för varje man som värderar mode och komfort. Tommy Hilfiger Retro Ess är ett idealiskt förslag för varje tillfälle, både för arbete, möten med vänner och för helgen. Välj kvalitet och stil med Tommy Hilfiger -varumärket!
- Producent: Tommy Hilfiger
- Relaterade kategorier: Män > Herr > sporter > Skor Tommy Hilfiger
- Färg på sulan: svart
- Yttre material: naturläder
- Modell: Tommy Hilfiger Retro Ess skor
- Uppvärmning: Nej
- Höjd: låg
- Dominant mönster: logotyp
- Producentkod: BM198858
- Färg: svart
- Innersula: tyg
- Lås: snörda
Tack för att du har lagt till en kommentar.