PS1 PS1 Tofflor Med Spännen Och Päls Svart Lydia

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar unika PS1 flip-flops för kvinnor i svart, som kombinerar komfort med moderiktig design. Lydia-modellen utmärks av en profilerad innersula som gör den bekväm att bära hela dagen. Ovansidan av flipflopsen är dekorerad med eleganta silverspännen och mjuk eko-päls, vilket gör dem till det perfekta komplementet till sommarens styling.

Dessa flikar är slip-on, vilket gör dem lätta att ta på och av. På grund av den lägre numreringen rekommenderar vi att du väljer en större storlek - de finns i storlekar från 36 till 41, anpassade till fotlängder från 23 till 26 cm. Plattformens höjd är 2,5 cm, vilket gör flip-flopsna bekväma och stabila.

PS1 flip-flops är gjorda av ekologiskt läder och gummimaterial av hög kvalitet och är inte bara bekväma, utan också ett moderiktigt inslag i varje vardagsstyling. Tack vare deras universella svarta färger matchar de perfekt med olika outfits. Tillverkarens originalkartong gör även flipflops till en bra presentidé.

Vänta inte och berika din sommargarderob med dessa snygga flipflops som kombinerar mode med komfort!

  • Lås: Glida på
  • Uppvärmning: Brist
  • Typ av häl: Plattform
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: gummi
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: DD70 BLK
  • Näsan: ingen näsbit
  • Klack / plattformshöjd: 2.5
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Plattform/sula (cm): 2,5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|