Inna marka Tofflor Med Päls Och Rosa Skador 58-21

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck charmen och komforten med rosa flipflops med päls och öron (modell 58-21). Detta är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter stil och komfort. Dessa flipflops kännetecknas av en profilerad sula som perfekt anpassar sig till fotens form, vilket säkerställer komfort under hela dagen.

Ett brett pälsbälte med roliga öron ger inte bara originalitet till flip-flops, utan säkerställer också stabilitet och självförtroende i ditt steg. De är perfekta för både vardaglig, avslappnad styling och för att koppla av hemma.

Det är värt att notera att en av skorna har en synlig defekt - den saknar ett öra, vilket är tydligt markerat på bilderna. Trots detta njuter flipflops med sin charm och är ett perfekt val för människor som vill lägga till lite galenskap i sin styling.

Missa inte möjligheten att köpa dessa eleganta flip-flops, som kommer att bli en oersättlig del av din garderob!

  • Färg: rosa
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Typ av häl: Platt häl
  • Ytterligare egenskaper: brist

Tack för att du lägger till din kommentar.

|